BRC BAĞLANTI ELEMANLARI

Firmamız bağlantı elemanları sektōründe yeni atılıma geçmiş bir kuruluş olmasına karşın 30 yılı aşkın tecrübeye sahip yōnetim  ve üretim  kadrosuyla kısa sürede hizmet ve ürün kalitesini  İSO- 9001:2015 kalite belgesiyle tescillemiştir.

KATEGORİ

 • BAĞLANTI ELEMANLARI

FİRMAMIZ HAKKINDA

Firmamız BRC Bağlantı Elemanları Rondela Civata San. Tic. Ltd.Şti. 2009 yılında otomotiv ana sanayi, savunma sanayi,  elektrik, beyaz eşya, tarım makineleri ve bağlantı elemanlarına ihtiyaç duyan diğer endüstriyel sektōrlerin taleplerine cevap verebilmek amacıyla kurulmuştur.

Referanslarımız:
OTOMOTİV SEKTÖRÜ
TARIM MAKİNALARI
ELEKTRİK SEKTÖRÜ.
YÜKSEK GERİLİM HATLARI
TRAKTÖR FİRMALARI

Firmamız BRC Bağlantı Elemanları Rondela Civata San. Tic. Ltd.Şti. 2009 yılında otomotiv ana sanayi,savunma sanayi,  elektrik, beyaz eşya , tarım makineleri ve bağlantı elemanlarına ihtiyaç duyan diğer endüstriyel sektōrlerin taleplerine cevap verebilmek amacıyla kurulmuştur.

Firmamız bağlantı elemanları sektōründe 30 yılı aşkın tecrübeye sahip yōnetim  ve üretim  kadrosuyla kısa sürede hizmet ve ürün kalitesini  İSO- 9001:2015 kalite belgesiyle tescillemiştir. Kurumumuz bünyesi altında yapılan projeler ve geniş referans listesiyle kısa ve orta vadede sektōrünün vazgeçilmezi olmak yolunda ilerlemektedir.

Sektōrel ve  teknolojik gelişimleri yakından takip eden firmamız yaptığı yatırımlar ile Avrupa standartlarında ürün yōnetimine sahip olarak müşteri  memnuniyetine verdiği ōnemi kanıtlamıştır. Üretimde çōzüm ortağınız olmayı hedefleyen firmamız, klasik anlamda üretimin yanında müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda alternatifler de üretmektedir. Kurum politikamız mükemmel müşteri memnuniyeti odaklı olup müşterilerinin memnuniyetiyle gelişen ve büyüyen bir firma olmayı hedeflemektedir.

»KALİTE BELGELERİ

 • Karar Patent Marka Tescil ve Dan. Hiz. Ltd Şti. tarafından verilmiş olan Kalite Yönetim Sertifikası, Sac ve Tel Şekillendirme Prosesleri ile Bağlantı Elemanları ( Rondela, Yaylı Rondela, Somun, Klips, Segman, Pim vb. ) Üretimi alanında ISO 9001:2015 standartına uygunluğunu belgelendirmek amacı ile BRC Bağlantı Elemanları Rondela Civata San. Tic. Ltd.Şti. adına düzenlenmiştir.

» MİSYONUMUZ

 • Sürekli değişim ve gelişimi ön planda tutarak fark yaratmak ve en iyi olmaktır.

 • Müşterinin bu günkü beklentileri ve gereksinimleri tam zamanında karşılayıp kaliteli ürün ve hizmet sunmaktır.

 • Müşterilerimize güvenilir ve rekabetçi hızlı cevap veren bir işletme olmaktır.

 • Sürekli gelişim felsefesini ilke edinmek, bu yolla hizmet ve ürün kalitesini sürekli olarak artırmak.


» VİZYONUMUZ

 • Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak,

 • Müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması,

 • Çevreye, doğaya ve topluma saygı,

 • İnsan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı,

 • Tüm kaynakların verimli kullanımı,

 • Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu,

 • Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BRC TANITIM 1
BRC TANITIM 2
BRC TANITIM 3
BRC TANITIM 5
BRC TANITIM 6
BRC TANITIM 7
BRC TANITIM 8
DIN 7967 SAÇ SOMUN ÜRETİMİ_edited.jpg

SAC SOMUN

BRC Bağlantı Elemanları şirketinin 2020 senesinde çalışmalarına başladıkları 7967 Palnut (sac somun, kilitleme somun) yeni ürünlerinin üretimine başlayarak ülkemize ithal gelen bu ürünü yerli üretim yapmaya başlamış olmanın heyecanını paylaşıyoruz.

ÜRÜNLER

İLETİŞİM

Murat Mah. İnan sokak No: 83 Kat: 1-2
Bayrampaşa / İSTANBUL / TÜRKİYE

+90 (212) 563 22 40 - 41